ایردراپ بلوم چیست؟ آموزش ثبت نام و نحوه استخراج توکن Blum

ایردراپ بلوم چیست؟ آموزش ثبت نام و نحوه استخراج توکن Blum

ایردراپ بلوم چیست و چگونه استخراج می‌شود؟ با رشد ارز تلگرامی نات کوین و همچنین عرضه موفق آن، توجه بسیاری از کاربران ارز دیجیتال به ایردراپ هایی همانند نات کوین جلب شد. ایردراپ بلوم نیز یک پروژه ایردراپ تلگرامی است که کاربران می‌توانند با ثبت نام و بازی در این پروژه توکن Blum دریافت کنند. این پروژه با ورود خود به عرضه میم کوین‌ها(Memecoins)، همانند همتایان خود نظیر ناتکوین، تپ سواپ و همسترکامبت بازتاب زیادی را به همراه داشته است که موجب شده است روزانه کاربران زیادی در این پروژه ثبت نام و توکن Blum را استخراج کنند.

در این مقاله قصد داریم پروژه ایردراپ بلوم را تحلیل و همچنین نحوه ثبت نام در ایردراپ بلوم و چگونگی استخراج ارز Blum را مورد بررسی قرار دهیم. با ما همراه باشید.

ایردراپ بلوم چیست؟

ایردراپ بلوم چیست؟

همان‌طور که گفتیم، ایردراپ بلوم یک پروژه ایردراپی تلگرامی است که مانند دیگر همتایان خود در عرصه میم کوین، کاربران می‌توانند با بازی کردن و همچنین دعوت کردن دوستانشان، ارز Blum استخراج کنند که در ادامه این بخش را بیشتر مورد بررسی قرار خواهیم داد. ایردراپ بلوم توسط گروهی از فارغ التحصیلان بایننس با هدف تجربه تجاری بهبود یافته برای کاربران دیجیتال مارکتینگ راه‌اندازی شده است.
بیشتر بخوانید: بایننس کوین چیست؟

آینده ایردراپ بلوم

ایردراپ بلوم قصد دارد در آینده به یک مینی اپ در تلگرام تبدیل شود؛ به عبارتی ساده‌تر، برنامه تلگرام با ورود به دنیای بلاکچین و عرضه توکن TON، این امکان را ایجاد کرد که برنامه‌های تحت وب قادر باشند با تلگرام ادغام شوند و کاربران از طریق تلگرام به آن‌ها دسترسی داشته باشند؛ بلوم نیز قصد دارد برای کاربران خود یک صرافی در تلگرام راه‌اندازی کند. همچنین بلوم وعده داده است که امکان تجارت ارزهای دیجیتال در صرافی‌های غیرمتمرکز یا متمرکز را فراهم کند؛ به عبارتی دیگر، در صورت وجود نقدینگی کافی، توکن‌ها به صورت خودکار فهرست می‌شوند.

با توجه به زمان انتشار این مقاله، پروژه ایردراپ بلوم هنوز در مرحله ایردراپ قرار دارد و تاریخ لیست شدن قیمت آن هنوز مشخص نشده است؛ در حال حاضر کاربران می‌توانند فقط توکن Blum را از طریق روش‌های مختلف که در ادامه خواهیم گفت، استخراج کنند و پس از لیست شدن ارز بلوم در صرافی‌های ارز دیجیتال، شما می‌توانید آن را برداشت و به کیف پول ارز دیجیتال خود انتقال دهید.

بیشتر بخوانید: منظور از لیست شدن ارز دیجیتال در صرافی چیست؟

حال که فهمیدیم ایردراپ بلوم چیست و چگونه می‌توان به آن دسترسی داشت، در ادامه مرحله به مرحله نحوه ثبت نام در ایردراپ بلوم را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

آموزش تصویری ثبت نام در ایردراپ بلوم

برای ثبت نام در ایردراپ بلوم، شما دو راه دارید:
1. مراجعه مستقیم به ربات تلگرامی بلوم
2. ثبت نام از طریق لینک دعوت دوستان

1.مراجعه مستقیم به ربات تلگرامی بلوم

1. ربات تلگرامی بلوم را باز کنید و گزینه start را لمس کنید که بلافاصله با همچین پیامی مواجه می‌شوید؛
2. در ادامه  گزینه Launch Blum و سپس Start را لمس کنید.

ثبت نام در ایردراپ بلوم

3. در مرحله بعد، شما باید آدرس ایمیل خود را وارد کنید و سپس روی Join the waitlist کلیک کنید.
4. پس از وارد کردن آدرس ایمیل، با این صحنه مواجه می‌شوید که این صفحه، مبنی بر تایید درخواست شما برای ثبت نام در ایردراپ بلوم است که در واقع در صف انتظار تایید قرار دارید؛ بلافاصله پس از تایید، از طریق ایمیل به شما اطلاع رسانی خواهد شد که معمولا دو الی سه روز طول می‌کشد.

ثبت نام در ایردراپ بلوم2

طبق گفته برخی از افراد و منابع سودجو، ثبت نام از طریق لینک مستقیم در ایردراپ بلوم غیرممکن است و فقط از طریق لینک دعوت ثبت نام امکان پذیر است؛ اما اینطور نیست و همانطور که اشاره کردیم، ثبت نام در ایردراپ بلوم از طریق لینک مستقیم امکان پذیر است. با توجه به سوء استفاده برخی افراد در این زمینه، ایردراپ بلوم هم تعداد زیرمجموعه‌های کاربران را محدود کرد.

2.ثبت نام از طریق لینک دعوت دوستان

1. روی لینک دعوت کلیک کنید تا ربات به صورت اتوماتیک استارت شود؛ سپس روی گزینه Create account کلیک کنید.
2. در این مرحله باید یک نام برای خود انتخاب کنید؛ پس از تایید نام شما توسط ربات روی گزینه Continue کلیک کنید.

ثبت نام از طریق لینک دعوت در بلوم

3. هم اکنون با این صفحه مواجه می‌شوید که ممکن است چند دقیقه طول بکشد؛ چند دقیقه در صفحه بمانید و صبر کنید که به صفحه بازی منتقل شوید.
4. هم اکنون ثبت نام شما تکمیل شد و شما می‌توانید از طریق روش‌های مختلف که در ادامه خواهیم گفت، توکن Blum استخراج کنید.

نحوه ثبت نام در ایردراپ بلوم4

با توجه به دو روش ثبت نام در ایردراپ بلوم، شاید برای شما هم سوال باشد که کدام روش راحت‌تر است یا تفاوت روش اول با روش دوم در ثبت نام ایردراپ بلوم چیست؟ همان‌طور که گفتیم، خیلی از کاربران روش اول را نقض و حتی غیرممکن عنوان کرده‌اند! اما تنها تفاوت آن با روش دوم این است که در روش دوم شما در صف تایید قرار نمیگیرید و مستقیم در ایردراپ بلوم ثبت نام می‌شوید؛ در واقع شما زیرمجموعه فردی هستید که از طریق لینک دعوت او وارد شده‌اید و نیازی به تایید ندارید، اما در روش اول شما نیاز به تایید دارید و این تایید چند روز طول می‌کشد.

نحوه استخراج توکن Blum

تا اینجا فهمیدیم که ایردراپ بلوم چیست و با چه هدفی راه اندازی شده و اینکه چگونه می‌توان در این ایردراپ ثبت نام کرد؛ در این بخش به شما خواهیم گفت که چگونه توکن این ایردراپ یعنی توکن Blum را استخراج کنید. وقتی ربات را استارت می‌کنید، به طور کلی شما از سه طریق می‌توانید در این بازی توکن Blum استخراج کنید:

1. بخش Home

در این قسمت که در واقع بخش اصلی بازی است، شما می‌توانید هر 8 ساعت یک بار با کلیک روی Start Farming، توکن بلوم استخراج کنید. بخش بالای فارمینگ، یک کادر مشاهده می‌کنید که Drop game نام دارد؛ در این قسمت شما می‌توانید با بازی کردن توکن استخراج کنید. در این بازی شما باید تا جایی که می‌توانید روی شکل های سبز رنگ طی یک زمان محدود بزنید و امتیاز جمع کنید؛ دقت کنید که بمب ها را لمس نکنید، در این صورت امتیاز شما مجدد صفر می‌شود.

توجه کنید که برای شرکت در این بازی شما باید تیکت یا بلیط داشته باشید که شما می‌توانید از طریق دعوت دوستان یا انجام دادن کارهای قسمت Tasks که در ادامه بیشتر توضیح خواهیم داد، بلیط تهیه کنید.

2. بخش Tasks

در این بخش با انجام دادن کارهایی که از شما خواسته شده می‌توانید توکن استخراج کنید؛ برای مثال دنبال کردن صفحه‌های رسمی ایردراپ بلوم در شبکه‌های اجتماعی مختلف و یا دعوت کردن 5 دوست از جمله کارهایی است که از شما خواسته شده.

3. بخش Frens

در این بخش شما می‌توانید با دعوت کردن دوستان خود، توکن هدیه بگیرید که به ازای هر دعوت 10.000 توکن هدیه دریافت می‌کنید؛ اما همان‌طور که اشاره کردیم، با توجه به سوء استفاده برخی از کاربران از این بخش، تعداد دعوت هر کاربر از طریق لینک دعوت، به ده نفر محدود شده است.

کاهش پینگ پابجی

جمع‌بندی

ایردراپ بلوم چیست؟ ایردراپ بلوم یک پروژه تلگرامی در عرصه میم کوین است که کاربران می‌توانند از طریق بازی کردن و همچنین دعوت دوستان خود به این ایردراپ، توکن Blum استخراج کنند. چگونگی ثبت نام در این ایردراپ: نحوه ثبت نام در این ایردراپ به دو شکل است: مستقیم و یا از طریق لینک دعوت دوستان که چگونگی و تفاوت آن‌ها را در این مقاله به طور کامل مورد بررسی قرار دادیم. نحوه استخراج توکن Blum: شما می‌توانید درون بازی از طریق سه بخش Tasks, Home و Frens توکن بلوم را استخراج کنید.

نکته‌ای که باید توجه کرد این است که شرکت در ایردراپ بلوم کاملا رایگان بوده و ثبت نام در این ایردراپ نیازمند هیچ‌گونه سرمایه و یا هزینه‌ای نیست؛ از هرگونه پیام مبنی بر درخواست سرمایه یا هزینه برای شرکت در این ایردراپ، دوری کنید.