ایردراپ راکی ربیت چیست؟ آشنایی کامل با ایردراپ Rocky Rabbit

ایردراپ راکی ربیت چیست؟ آشنایی کامل با ایردراپ Rocky Rabbit

ایردراپ راکی ربیت چیست و چگونه استخراج می‌شود؟ در دنیای پرشتاب ارزهای دیجیتال و بلاک‌چین، ایردراپ‌ها بسیار مورد توجه کاربران قرار گرفته‌اند. در میان انواع ایردراپ‌ها، ایردراپ‌های تلگرامی خصوصا پس از پروژه نات کوین، به عنوان یکی از روش‌های محبوب برای توزیع توکن‌ها به کاربران معرفی شده‌اند. ایردراپ‌ها به کاربران اجازه می‌دهند تا به صورت رایگان یا با انجام وظایفی مشخص، توکن‌هایی را دریافت کنند. یکی از این ایردراپ‌های جدید و مورد توجه، ایردراپ راکی ربیت(Rocky Rabbit) است که تا حدودی مشابه ایردراپ همسترکامبت می‌باشد. در این مقاله، به شما عزیزان خواهیم گفت که ایردراپ راکی ربیت چیست و همچنین به بررسی نحوه ورود و دریافت توکن در این ایردراپ را خواهیم پرداخت.

ایردراپ راکی ربیت چیست؟(Rocky Rabbit)

ایردراپ راکی ربیت چیست؟

راکی ربیت (Rocky Rabbit) یک پروژه ایردراپی تلگرامی بر بستر بلاک‌چین تون است. در این ایردراپ کاربران می‌توانند با انجام فعالیت‌های مختلف که در ادامه خواهیم گفت، توکن Rocky Rabbit استخراج کنند. راکی ربیت یک بازی تلگرامی جدید و هیجان‌انگیز است که به سرعت در حال تبدیل شدن به یکی از بهترین ایردراپ‌های تلگرام می‌باشد. بسیاری از کاربران، راکی ربیت را به عنوان جایگزینی برای همسترکامبت می‌دانند. حال سوال اینجاست که شباهت همسترکامبت با ایردراپ راکی ربیت چیست؟ این بازی نه تنها از نظر ظاهر و ساختار بسیار جذاب و نوآورانه است، بلکه شباهت‌های زیادی با همسترکامبت دارد.

در این بازی، شما یک کارکتر خرگوش دارید که می‌توانید جنسیت آن را در ابتدای بازی انتخاب کنید. مشابه همسترکامبت، در ابتدای بازی این خرگوش نیمه‌برهنه است و با پیشرفت در بازی و افزایش امتیازات و سطوح، ظاهر آن نیز به تدریج جذاب‌تر و کامل‌تر می‌شود. برای کسب امتیاز در راکی ربیت، شما باید روی خرگوشی که بر روی یک سکه قرار گرفته است کلیک کنید تا امتیاز به دست آورید. با افزایش امتیازات، نه تنها ظاهر خرگوش شما تغییر می‌کند، بلکه امکانات و قابلیت‌های جدیدی نیز برای شما اضافه خواهد شد. در ادامه به طور کامل همه موارد موجود برای استخراچ توکن راکی ربیت را خواهیم گفت.

بیشتر بخوانید: تاریخ لیست شدن ایردراپ های تلگرام

ورود به ایردراپ راکی ربیت

نحوه ورود به ایردراپ راکی ربیت

ورود به ایردراپ راکی ربیت بسیار ساده است که شما از طریق دو روش می‌توانید وارد این ربات شوید و شروع به دریافت توکن کنید:

  • ورود مستقیم: برای ورود به ربات راکی ربیت، کافی است اینجا کلیک کنید و مسقیم وارد ربات تلگرامی این ایردراپ شوید. پس از ورود ربات را استارت و سپس وارد بازی شوید.
  • ورود از طریق تلگرام: وارد برنامه تلگرام شوید و سپس در قسمت جست و جو عبارت rocky_rabbit_bot را بنویسید. پس از ورود ربات را استارت و وارد بازی شوید.

نحوه استخراج توکن Rocky Rabbit

تا اینجا فهمیدیم که ایردراپ راکی ربیت چیست و همچنین با نحوه ورود به این ایردراپ نیز آشنا شدیم. در این بخش چگونگی استخراج توکن Rocky Rabbit در این ایردراپ را به طور کامل به شما عزیزان خواهیم گفت. به طور کلی، فضای بازی راکی ربیت دارای پنج بخش می‌باشد:

صفحه اصلی

صفحه اصلی بازی راکی ربیت چندین راه برای دریافت توکن در اختیار شما قرار داده است. شما با کلیک کردن روی سکه‌ها می‌توانید امتیاز کسب کنید. همچنین در قسمت بالای این بخش، سه بخش مهم وجود دارد:
  • اسپانسر (Sponsor): در این قسمت می‌توانید یک صرافی ارز دیجیتال را به عنوان اسپانسر خود انتخاب کنید. با توجه به شرایط و ضوابط مختلف، پیشنهاد ما صرافی Toncoin است.
  • پاداش ساعتی (Hourly Reward): این بخش میزان پاداشی که به صورت ساعتی به شما تعلق می‌گیرد را نشان می‌دهد. حتی اگر در بازی حضور نداشته باشید شما قادر به دریافت توکن خواهید بود. این عملکرد مشابه گزینه profit per hour در بازی همسترکامبت است.
  • کل سکه‌های کسب شده (Total Earned): این بخش میزان کلی سکه‌هایی که تا کنون در بازی به دست آورده‌اید را نشان می‌دهد. حتی اگر سکه‌ها را خرج کرده باشید، این مقدار در این بخش محاسبه می‌شود.

در این قسمت همچنین می‌توانید به بخش Boost وارد شده و قابلیت‌های زیر را ارتقا دهید:

  • Multitap: این گزینه تعداد سکه‌های به دست آمده در هر کلیک را به میزان 1 واحد افزایش می‌دهد.
  • Energy Limit: این گزینه نوار انرژی شما را به میزان 500 واحد افزایش می‌دهد.
  • Full Energy: با فعال کردن این بخش، هر یک ساعت یک‌بار می‌توانید آن را فعال کنید تا نوار انرژی خالی شما به طور کامل پر شود. این قابلیت را روزانه تا 5 بار می‌توانید استفاده کنید.

بخش استخراج(Mine)

در این بازی، سه بخش اصلی وجود دارد که همگی به هم مرتبط هستند(Fighter، Coach، Tournaments). اگر با همسترکامبت آشنایی داشته باشید، کار با این بخش برای شما بسیار ساده خواهد بود. برای دسترسی به کارت‌های هر بخش، بایستی کارت‌های دیگر را به سطح مشخصی ارتقا دهید. وقتی روی یک کارت کلیک می‌کنید، پایین کارت به شما نشان می‌دهد که باید چه کارهایی را انجام دهید تا این کارت قابلیت ارتقا را پیدا کند. وقتی روی آن تسک خط کشیده می‌شود، این به این معنی است که آن وظیفه با موفقیت انجام شده است.

بخش نبرد(Battel)

در این بخش همان‌طور که از نامش پیداست، شما می‌توانید با کاربران مختلف رقابت کنید و توکن دریافت کنید. لازمه شرکت در این بخش، باز کردن همه کارت‌های بخش Mine است که به آن اشاره کردیم. برای برنده شدن در مقابل رقبا و نتایج بهتر، ابتدا کارت‌های خود را تا سطح قابل قبولی ارتقا دهید و سپس وارد این بخش شوید.

دوستان(Friends)

در این قسمت شما می‌توانید با دعوت دوستانتان به بازی، پاداش دریافت کنید. اگر با ایردراپ‌های تلگرام کار کرده باشید، این بخش برای شما بسیار آشنا خواهد بود. زیرا همه ایردراپ‌ها از این بخش برای جذب مخاطبان بیشتر به پروژه‌شان استفاده می‌کنند و معمولا پاداش خوبی در قبال این کار در نظر گرفته‌اند.

ایردراپ(Airdrop)

قسمت ایردراپ درواقع از شما آدرس کیف پول شما جهت دریافت توکن را می‌خواهد. با توجه به انتشار تاریخ این مقاله، این بخش در حال حاضر فعال نشده است. به گفته کانال رسمی این پروژه، به زودی قابلیت اتصال کیف پول ارز دیجیتال در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

 

کاهش پینگ پابجی

جمع‌بندی

ایردراپ راکی ربیت یکی از روش‌های جذاب برای توزیع توکن‌ها و جذب کاربران جدید است که با استفاده از برنامه تلگرام در قالب یک ربات انجام می‌شود. این ایردراپ با هدف افزایش آگاهی، تشویق به مشارکت فعال و ایجاد جامعه‌ای پایدار برای پروژه‌ی راکی ربیت طراحی شده است. در نهایت، شرکت در ایردراپ‌ها می‌تواند فرصتی مناسب برای کاربران باشد تا با پروژه‌های جدید آشنا شده و از توکن‌های رایگان بهره‌مند شوند. اما باید همواره با دقت و با آگاهی کامل اقدام به شرکت در این پروژه‌ها کنید. نظر شما راجع به ایردراپ راکی ربیت چیست؟ آینده این ایردراپ چگونه به نظر می‌رسد؟