معتبرترین سرویس کاهش پینگ در ایران

نایس نت، معتبرترین ارائه دهنده سرویس کاهش پینگ گیم در ایران سرویسی مناسب بازیکنان ایرانی طراحی کرده است. مواردی نظیر کاهش پینگ، کاهش لگ، حذف پکت لاس، بهبود ریجستر تیر، و رفع تحریم بازی‌هایی که ای پی ایران را در لیست تحریم قرار داده‌اند، از مهم‌ترین کاربردهای این سرویس است. برای تهیه این سرویس می‌توانید از طریق گزینه «لیست سرورها» اقدام کنید. همچنین برای تست سرویس می‌توانید از طریق صفحه «تماس با» ما اقدام کنید.

پینگ چیست و چرا به سرویس کاهش پینگ نیاز داریم؟

پیش از هرچه باید بدانید که پینگ چیست و چه کاربردی دارد؟ حتی اگر یک بار در کنار یک گیمر به تماشای بازی نیز نشسته باشید عبارت ((چقدر پینگ بالاست)) و به تبع آن خشم گیمر را نیز دیده اید. پینگ را می‌توان یکی از مهم‌ترین عوامل برای انجام بازی و موفقیت و شکست در بازی دانست. همانطور که در مقاله کاهش پینگ پابجی مطالعه کردید، پینگ یکی از مهم‌ترین مسائلی است که تاثیر بسیار زیادی در نحوه بازی دارد. به این نکته توجه داشته باشید که، تمامی حرکت‌هایی که در طول بازی انجام می‌دهید، در واقع دستوراتی است که شما به کامپیوتر خود می‌دهید. این دستورات به کمک اینترنت به سرور بازی ارسال می‌شود و نتیجه آن از سرور بازی به سیستم شما ارسال می‌شود. به این زمان ارسال دستور میان کاربر و سرور بازی، پینگ گفته می‌شود.

به عبارتی بسیار ساده پینگ به زمان تاخیر ارسال داده از سمت شما و پاسخ سرور به عمل شما می‌باشد. چرا برای بازیکنان، پینگ تبدیل به یک مسئله بسیار مهم شده است؟ جواب این سوال بسیار ساده است! هرچه مدت زمان ارسال دستورات مذکور سریع‌تر باشد به بیانی دیگر پینگ شما پایین‌تر باشد، نتیجه سریع‌تر اتفاق می‌افتد و به زبان ساده، شما سریع‌تر از حریفتان عمل می‌کنید.

بنابراین کاملاً قابل تصور است که اگر این زمان تاخیر یا همان پینگ بالا باشد چه بلایی بر سر بازیکن و نتیجه بازی خواهد آمد . همچنین بهتر است بدانید که پینگ بالا موجب عواملی دیگر نظیر پکت لاس و تایم اوت نیز می‌شود که در ادامه به طور کامل توضیح خواهیم داد. اما پینگ در بازی‌هایی شوتینگ نظیر پابجی، وارزون، فورتنایت و… از سایر سبک‌های گیم، مهم‌تر است.

مزایای سرویس کاهش پینگ

با تهیه سرویس کاهش پینگ بازی نایس نت چه مزایایی دریافت خواهید کرد:

access-control

رفع تحریم بازی‌های آنلاین

با اتصال به بهترین لوکیشن، تحریم‌های بازی‌ها را دور بزنید

speed (1)

کاهش پینگ بازی

پایین‌ترین پینگ را با ما تجربه کنید. تمامی لوکیشن‌ها تست شده و بهترین و نزدیک‌ترین لوکیشن در اختیار کاربران قرار گرفته است

حذف پکت لاس

از بین بردن هرگونه پکت لاس و حذف دستورات توسط سرویس کاهش پینگ بازی

سرور مجازی با آی پی ثابت

آی پی ثابت

ارائه آی پی ثابت جهت پلتفرم‌هایی که نیاز به اعتبارسنجی دارند

cross-platform

سازگار با کلیه پلتفرم‌ها

سرویس کاهش پینگ نایس نت با انواع سیستم عامل ها ویندوز , مک , لینوکس , آیفون , اندروید سازگاری دارد.

support

پشتیبانی 24 ساعته

تیم پشتیبانی نایس نت تمامی روزها به صورت شبانه روزی آماده رفع مشکلات شما کاربران عزیز می‌باشند

جدول قیمت ها

با توجه به نیاز خود یکی از سرویس های زیر را انتخاب و اقدام به خرید کنید.

دیدگاه مشتریان

بازخورد از مشتریان ما

سوالات متداول

سوالات متداول درباره سرویس کاهش پینگ بازی

سرویس کاهش پینگ یک خدمت است که با استفاده از تکنولوژی‌ها و سرورهای متخصص، سعی در کاهش تأخیر(پینگ) در بازی‌های آنلاین دارد. این سرویس ممکن است از راه‌های مختلفی مانند بهینه‌سازی مسیرها، استفاده از شبکه‌های سریعتر، و افزایش پهنای باند استفاده کند.

بله، این سرویس برای اکثر بازی‌های آنلاین قابل استفاده است. اما تأثیر آن ممکن است بسته به نوع بازی و شرایط شبکه متغیر باشد.

بله، بسیاری از سرویس‌های کاهش پینگ نیاز به نصب نرم‌افزار یا پوشه‌های اختصاصی دارند تا بتوانند تغییرات لازم را در شبکه اعمال کنند. در این خصوص شما باید ابتدا برنامه Open را نصب کنید.

بیشتر سرویس‌های معتبر کاهش پینگ تأثیر بسزایی در بالا بردن امنیت اینترنت دارد.

بله، اکثر سرویس‌های کاهش پینگ سازگار با انواع دستگاه‌ها و سیستم‌عامل‌ها هستند و می‌توانند بر روی کامپیوترها، کنسول‌ها و دیگر دستگاه‌های هوشمند استفاده شوند.

هر چند بسیاری از سرویس‌ها بهبود قابل توجهی در پینگ و تأخیر ایجاد می‌کنند، اما تأثیر آنها ممکن است بسته به شرایط شبکه و فاصله فیزیکی با سرورها متغیر باشد. استفاده از سرویس کاهش پینگ تضمینی برای همه موارد نیست.

بله، بسیاری از سرویس‌ها قابل استفاده بر روی شبکه‌های موبایل هم هستند. اما ممکن است تأثیرات آنها بسته به شرایط شبکه متغیر باشد.