آی پی ثابت ترید چیست؟

اگر شما هم جزء تریدرها و معامله گران ارز دیجیتال هستید، بدون شک به آی پی ثابت ترید نیاز دارید. در واقع خرید یک آی پی ثابت و مجاز باید در اولویت اول شما قرار گرفته باشد. با در نظر گرفتن این موضوع که اکثر صرافی‌های بزرگ و محبوب بین الملل، آی پی کشور ایران را در لیست تحریم خود قرار داده‌اند و یا به احتمال زیاد در آینده قرار خواهند داد، باید هر چه سریع‌تر یک سرویس آی پی ثابت ترید تهیه کنید. بسیاری از کاربران هم که از پیش‌تر حسابی را ایجاد کرده بودند و موجودی قابل توجه‌ای را در آن ذخیره کردند، در حال حاظر نمی‌توانند وجه خود را انتقال دهند. بنابراین اگر شما هم یکی از معامله گران ایرانی هستید که جهت کار به صرافی‌های خارجی به مشکل خورده‌اید و یا قصد دارید به تازگی وارد این صرافی‌ها شوید، با ما همراه باشید تا این مشکل را برای همیشه از بین ببریم.

آی پی ثابت بایننس

سرویس آی پی ثابت بایننس برای افرادی که قصد ورود به صرافی بایننس را دارند

آی پی ثابت کوکوین

سرویس آی پی ثابت کوکوین برای افرادی که قصد ورود به صرافی کوکوین را دارند

آی پی ثابت کوینکس

سرویس آی پی ثابت کوینکس برای افرادی که قصد ورود به صرافی کوینکس را دارند

آی پی ثابت کوین بیس

سرویس آی پی ثابت کوین بیس برای افرادی که قصد ورود به صرافی کوین بیس را دارند

بهترین آی پی ثابت برای ترید باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

به زبان ساده، بهترین آی پی ثابت ترید آن است که به راحتی بتوانید از آن سرویس برای ترید در بازارهای مالی نظیر بورس، فارکس، ارزهای دیجیتال و سایر بازارهای مالی استفاده کنید. پهنای باند سرویس آی پی ثابت یکی دیگر از المان‌هایی است که باید پیش از خرید آی پی ثابت در نظر بگیرید. پهنای باند بالا و خلوت برای اجرای سریع  و پیوسته ترید امری ضروری است. همچنین باید در انتخاب بهترین آی پی ثابت ترید دقت داشته باشید که آی پی مورد نظر در لیست تحریم صرافی یا پلتفرمی که قصد فعالیت در آن را دارید نباشد. به سرور صرافی نزدیک باشد و سرعت مطلوبی را به شما ارائه کند.

بیشتر بخوانید: سرویس کاهش پینگ پابجی

ویژگی های آی پی مناسب ترید

آی پی مناسب ترید باید از ویژگی‌های مختلفی برخوردار باشد تا بتواند شما را به اهدافتان نزدیک کند. مهم‌ترین ویژگی‌های بهترین IP ثابت ترید عبارت‌اند از:

پهنای باند:

همانطور که گفته شد یک آی پی ثابت خوب باید از پهنای باند بالا و خلوتی برخوردار باشد. زمانی که شرکتی سرور مجازی را خریداری می‌کند، این سرور به تعداد مشخصی آی پی تقسیم می‌شود. حال اگر به عنوان مثال ظرفیت این سرور 100 آی پی باشد، شرکت مورد نظر نباید به 101 نفر آی پی ارائه دهد. در این حالت قطعاً پهنای باند افت می‌کند و سرعت اینترنت شما کند خواهد شد.

پایداری:

یکی دیگر از ویژگی‌های مهم بهترین آی پی ثابت ترید، پایداری آن است. سرویسی که قصد خرید آن را دارید باید بدون قطعی و پایدار باشد. همانطور که می‌دانید یک قطعی کوچک در زمان ترید ممکن است مشکل ساز باشد. بنابراین باید سرویسی را انتخاب کنید که از از پایداری بالایی برخوردار باشد.

عدم تحریم سرویس:

نکته‌ای که بسیاری از معامله گران را مجبور به تهیه سرویس آی پی ثابت ترید می‌کند، تحریم شدن آی پی کشور عزیزمان می‌باشد. از این رو تریدران برای دور زدن تحریم‌های مختلف از سرویس آی پی ثابت ترید استفاده می‌کنند. لازم به ذکر است که در زمان خرید سرویس از تحریم نبودن آی پی ثابت اطمینان حاصل کنید. به زبان ساده ممکن است صرافی بایننس کشور آلمان را در لیست تحریم خود قرار داده باشد؛ در صورتی که شما هم آی پی ثابت آلمان را خریداری کنید، اجازه دسترسی به شما داده نخواهد شد.

امنیت:

هر سرویس آی پی ثابت ارزان گزینه مناسبی نیست! در بسیاری از مواقع با خرید سرویس VPS، راه را برای افراد سودجو باز می‌کنید. در زمان خرید سرویس دقت داشته باشید که شرکت مورد نظر از امنیت بالایی برخوردار باشد.

مکان جغرافیایی سرور:

حتماً برای شما هم پیش آمده که سرویس را خریداری کرده و بهترین سرعت اینترنت را به شما ارائه دهد؛ اما در زمان ورود به صرافی مورد نظر، سرعت شما کند می‌شود. دلیل این مشکل دور بودن مکان جغرافیایی سرور صرافی تا سرور خریداری شده است. مطمئن شوید که سروری که قصد خرید آن را دارید حتی‌الامکان به سرور صرافی مورد نظر نزدیک باشد.

پشتیبانی فنی:

اگر شما هم یکی از فعالان در بازارهای مالی هستید می‌دانید که یکی از روش‌های بررسی یک پروژه تازه‌کار، پشتیبانی فنی آن است. پشتیبانی فنی باید در تمامی مراحل خرید سرور و بروز هرگونه مشکل با شما همراه باشد.

بسیاری از کاربران هم که از پیش‌تر حسابی را ایجاد کرده بودند و موجودی قابل توجه‌ای را در آن ذخیره کردند، در حال حاظر نمی‌توانند وجه خود را انتقال دهند. بنابراین اگر شما هم یکی از معامله گران ایرانی هستید که جهت کار به صرافی‌های خارجی به مشکل خورده‌اید و یا قصد دارید به تازگی وارد این صرافی‌ها شوید، با ما همراه باشید تا این مشکل را برای همیشه از بین ببریم.

سوالات متداول

سوالات متداول درباره خرید آی پی ثابت ترید

آی پی ثابت ترید یک آدرس(IP) است که با یکبار خرید همیشه ثابت می‌ماند. مهم‌ترین وظیفه این سرویس حذف تحریم بازارهای مالی و صرافی‌های بین المللی است. همچنین به کمک قابلیت کیل سوئیچ این سرویس باعث می‌شود تا آی پی خریداری شده حفظ شود و تغییر نکند. بنابراین صرافی مورد نظر شما متوجه معتبر بودن حساب کاربری شما شود.

برای جلوگیری از تغییر آی پی و در نهایت برای جلوگیری از بلوکه شدن دارایی، باید در ابتدای کار قابلیت کیل سوئیچ را فعال کنید.

هر صرافی بنابر دلایلی آی پی برخی از کشورها را در لیست تحریم خود قرار داده است. بنابراین برای رفع تحریم هر صرافی نیاز به آی پی کشوری دارید که در لیست تحریم این صرافی قرار نگرفته باشد.

برای مطلع شدن از لیست تحریم‌های صرافی‌های بین المللی می‌توانید از طریق چت آنلاین، ایمیل یا تماس با ما، با مشاورین نایس نت ارتباط برقرار کنید.